Бившата прва полицајка Гордана Јанкуловска го покажа синот на социјалните мрежи !

0
149

Поранешната министерка за внатрешни работи Гордана Јанкуловска на својата фејсбук страница објави слика со својот едно месечен син Петар, облечено во дрес на Ливерпул.

Јанкуловска се породи пред еден месец во една од скопските болници кога на свет донесе здраво машко дете. Тоа е првото дете во семејство на екс министерката Јанкулоска и нејзиниот сопруг Влатко.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here