ВИДЕО: Жена се породила на каса во маркет !

0
119

Бремена жена доживеала нешто несекојдневно приодење во маркет.Кога стигнала на каса да плати, добила породилни болки.Додека вработените во маркетот паничеле, таа смирено им кажала дека бебето доаѓа !

За само 11 минути на свет го донела малиот Иван.Две касиерки и двајца купувачи ѝ помогнале на бремената жена се да помине во најдобар ред.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here