ВИДЕО: При експлозија во рафинерија во БиХ, повредени осум лица !

0
64

Синоќа околу 21 и 30, одекна силна експлозија во рафинеријата во Босански Брод, по што дел од неа се запали.Повредени се осум лица.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here