ВИДЕО: Трамп со парче тоалетна хартија на чевелот стана хит на интернет !

0
151

Американскиот претседател Доналд Трамп е на мета на шеги во локалните медиуми и граѓаните на социјалните мрежи зошто е снимен како се качува по скалите од претседателскиот авион, без да забележи дека на едниот чевел има залепена хартија кој личи на тоалетна.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here