Home Популарно ВИДЕО: Фановите не го бендисаа изгледот на Роберт Патинсон како нов Бетмен...

ВИДЕО: Фановите не го бендисаа изгледот на Роберт Патинсон како нов Бетмен !

Првиот тизер трејлер за новиот Бетмен со Роберт Патинсон, не ги одушеви фановите. Незадоволни се од неговиот Бетмерн-костим, кој им изгледа премногу ефтино. Премиерата ќе ја има дури во јуни идната година, но првата реакцијане е баш онаа очекуваната.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

За пет месеци од обичен грип, во САД починале 16.000 лица а заразени се над 29 милиона !

Најмалку 105 деца починаа од грип во оваа сезона, покажуваат податоците објавени од страна на американскиот Центар за контрола и ...

ВИДЕО: Илјадници маршираа во Лондон за слобода на Џулијан Асанж, основачот на „Викиликс“ !

Илјадници луѓе во Лондон, маршираа за ослободување на Џулијан Асанж. Тие протестираа за да извршат притисок врз британската влада да одбие...

ФОТО/ВИДЕО: Први снимки од новиот костим на Бетмен, додека се снимаше во Глазгов !

Бетмен се спушти во Глазгов со целосен оклоп во црно додека во саботата снимаа сцени со брза бркање на мотор.

„Пријатели“ се враќаат на телевизија – Секој од актерите побогат за 3 милиони евра !

НBO Max ги обезбедил правата за серијата за 425. милиони доалри. Глумците ќе учествуават и во продукцијата на епизодите, а секој од...