Home Популарно ВИДЕО: Шок во ОН ! Нивно возило се користи за....секс !

ВИДЕО: Шок во ОН ! Нивно возило се користи за….секс !

Меѓународната мировна организација, Обединетите нации (ООН), соопшти дека е „шокирана и длабоко вознемирена“ од снимка на очигледен сексуален чин што се случил во еден од неговите службени автомобили во Израел.

На видеото е прикажана жена во црвен фустан како расчекорено седи врз маж на задното седиште на бело возило со ознаки на ООН. Неколку други лица се исто така во автомобилот, а инцидентот е снимен на главната улица по должината на брегот на Тел Авив

ООН соопшти дека е во тек истрага и дека работат на идентификување на лицата што се гледаат во видеото.

„Ваквото однесување е спротивно на сè за што ние се залагаме. Веруваме дека тоа се луѓе од персоналот на мировната организација во Израел “ – велат од ООН.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Белград и Приштина сепак разговарале за размена на територии !

Поранешниот американски советник за национална безбедност Џон Болтон тврди дека уште во 2018 година една од работите за кои зборувале Белград и...

Уролог од Тетово починал од компликации од Ковид – 19 во скопска болница !

Од компликации од коронавирус во Градската општа болница „8 Септември“ почина 64-годишниот доктор Арификмет Деари, уролог од Тетово. Министерот за...

ВИДЕО: Колумбо е виновен што ја откри Америка…урната уште една статуа на морепловецот во Балтимор !

Демонстрантите во Балтимор ја соборија статуата на Кристофер Колумбос во текот на ноќта и ја фрлија во Атлантскиот океан. Снимките објавени...

Германија: По жестоките критики, канцеларката Меркел почна да носи заштитна маска !

Германската канцеларка Ангела Меркел започна да носи заштитна маска во јавноста, откако таа беше мета на критики поради тоа што не...

Баер Минхен, победник на Купот на Германија !

Баерн Минхен со победата над Баер Леверкузен 4:2 го освои Купот на Германија. Бававарците освоија нова двојна круна во Германија, а во...