Рита Ора повторно провоцира со полуголи фотки !

0
101

Рита признала дека мајка и се обидувала цело време да ја „покрие“, односно облече. Вера Шахатчиу, не ги сака нејзините сиромашни модни комбинации и доста ја критикува.

Пејачката Рита Ора (27) им посакала „лека ноќ“ на обожавателите на социјалните мрежи со фотографија каде во топлес, со шминка и мокра коса лежи на креветот.

Обожавателите ги забележале разголените фотографии и коментирале дека е „преубава“, ја запросувале и и’ пишувале дека со неа никогаш не би излегле од кревет.
„Не би требала да си легнуваш со мокра коса, знаеш“, ја советувал еден фан.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here