Тетовец се забил во бандера и починал на лице место !

0
83

Тетовчанец на патот кај Мала Речица со автомобилот се забил во бандера по што починал.

-Денес околу 15.30 час. на локалниот пат Пирок-Тетово кај Мала Речица,И. Б.(1952) од с.Голема Речица,управувајки „Опел Астра“,удрил во бандера.Од здобиените повреди Бекир починал а тоа било потврдено и во МЦ-Тетово, соопштија од МВР.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here