Home Популарно ТРИЕСЕТ ГОДИШЕН ШТИПЈАНЕЦ УТРИНАВА ИЗГОРЕ ВО СВОЈОТ СТАН

ТРИЕСЕТ ГОДИШЕН ШТИПЈАНЕЦ УТРИНАВА ИЗГОРЕ ВО СВОЈОТ СТАН

ТРИЕСЕТ ГОДИШНИОТ Д.П ОД ШТИП Е ЖРТВА НА ПОЖАР КОИ ПРЕТПЛАДНЕВО ОКОЛУ 10 И 30 ЧАСОТ ОД НЕПОЗНАТИ ПРИЧИНИ ИЗБИЛ ВО ПОТКРОВЈЕ ВО ШТИПСКАТА НАСЕЛБА 8-ноември.

ОЧЕВИДЦИ ЗА ТВ СТАР ПОТВРДУВААТ ДЕКА ПОЖАРОТ И ГОЛЕМИОТ ПЛАМЕН СЕ ПОЈАВИЛЕ НАЈПРВИН НА БАЛКОНОТ ПО ШТО ТИЕ ВЕДНАШ ПОВИКАЛЕ ПРОТИВПОЖАРНА ЕКИПА.

ЗАЕДНО СО ПОЖАРНИКАРИТЕ ПРИСТИГНАЛА И БРЗА ПОМОШ КОЈА И ГО ПРОНАШЛА ТЕЛОТО НА МЛАДИОТ ШТИПЈАНЕЦ.

НА ЛИЦЕ МЕСТО ВО ТЕК Е УВИД НА ЈАВЕН ОБВИНИТЕЛ,ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ПОДОЦНА.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

ВИДЕО: Климатска криза во Шпанија !

Владата на Шпанија официјално прогласи „климатска криза“ и предложи мерки за борба против климатските промени. Мерките, меѓу другото, подразбираат големи задолжителни...

Ирански пратеник дава три милиони долари, за убиство на Трамп !

Ирански пратеник понуди награда од три милиони долари за „оној кој ќе го убие американскиот претседател Доналд Трамп“, јави иранската агенција „Исна“.

Наместо да добијат помирен живот, по откажувањето од кралските титули, Хари и Меган станаа поголема мета на папараците !

Плановите на принцот Хари за „мирен живот“ не одат баш како подмачкано додека им се приклучува на својата сопруга и...

Путин ја потврди новата руска Влада !

Рускиот претседател Владимир Путин ја одобри новата влада во земјата во која остануваат повеќе министри од претходниот мандат, но со...

Новиот смртоносен вирус, од Кина веќе се прeфрли во САД !

Вирусот, што предизвикува мистериозно респираторно заболување, а кое неодамна беше откриено во Кина, се прошири и надвор од азискиот континент.„Њујорк Тајмс“ пренесува...