Home Популарно ФОТО/ВИДЕО: Први снимки од новиот костим на Бетмен, додека се снимаше во...

ФОТО/ВИДЕО: Први снимки од новиот костим на Бетмен, додека се снимаше во Глазгов !

Бетмен се спушти во Глазгов со целосен оклоп во црно додека во саботата снимаа сцени со брза бркање на мотор.

Шкотскиот град е во улога на измислената метропола на Готам во претстојниот филм „Бетмен“, во кој глуми Роберт Патинсон. Бетмен се снимаше на гробиштата во Глазгов, облечен во целосен лилјак-костум.

Наместо Патинсон, љубителите на стрип јунакот го гледаа неговиот каскадер. Сепак тоа беше доволно, за прв пат да го видат новиот костим на Бетмен, ткако беше пуштен првиот тизер, кој предизвика полемика, и негодување бидејќи фановите не беа задоволни од неговиот изглед. Сега имаат можност да кажат нешто повеќе по овие снимки…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Најбогатиот човек на светот, Џеф Безос донираше 100 милиони долари за храна !

Џеф Безос и неговата компанија Амазон, како дел од борбата против корона-кризата, ќе донира 100 милиони долари за сиромашните и најранливи групи...

Над 12.000 луѓе конкурирале за астронаут на НАСА и сакаат да бидат дел од новата мисија на месечината !

Над 12.000 луѓе се пријавиле да станат астронаути во новата програма на НАСА Артемис, објави американската вселенска агенција. Ова...

50 % од луѓето можат да го имаат Корона вирусот, но да немаат никакви симптоми, но ќе го пренесат на други !

Повеќе нови сознанија покажуваат дека луѓе без симптоми го поттикнуваат ширењето на корона вирусот, поради што во САД се разговара на високо...

Заради криза со вирусот на западот, кинескиот бизнис во опаѓање – Се бараат само заштитни маски !

Како што глобалната пандемија го зема својот данок кај извозно ориентираните производители, така се намалуваат и кинеските надежи за брзo економскo опоравување...

Коронавирусот зарази над еден милион луѓе на планетава !

Во целиот свет, 1.000.829 луѓе се заразени со новиот коронавирус, 51.356 лица починаа, додека 210.199 луѓе се опоравиле, покажуваат најновите...