ФОТО: Северина пак со „кренати“ нозе во хотелска соба – Кој објавува полуголи фотки од неа !?

0
978

Северина Којиќ повторно се најде во центарот на скандалот, исто како пред неколку недели кога протекоа фотографиите на кои таа беше гола во хотелска соба.

Овој пат станува збор за серија нови фотографии. Фотографиите на Северина, кои ја шокират јавноста кружат на интернет. Во овие фотографии, Северина е гола во хотелската соба и се и се гледа, голи гради, нозе и тело.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here