1 C
New York
Thursday, November 30, 2023

Buy now

spot_img

Дождот комплетно ги растури есапите на трговците и на купувачите

Иако беше очекуван, дождот овој петок комплетно ги растури есапите и на трговците и на купувачите. Пазарен ден на штипскиот пазар, денес речиси немаше а планираното за денешниот ден се одлага за некој нареден.Малубројните купувачи , веројатно имале голема причина , па и покрај дождот денес се појавија на пазарот

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles