-0.8 C
New York
Tuesday, November 30, 2021

Buy now

spot_img

Дождот комплетно ги растури есапите на трговците и на купувачите

Иако беше очекуван, дождот овој петок комплетно ги растури есапите и на трговците и на купувачите. Пазарен ден на штипскиот пазар, денес речиси немаше планираното за денешниот ден се одлага за некој нареден…

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,036FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles