17.2 C
New York
Monday, May 29, 2023

Buy now

spot_img

Горивата поскапуваат за 1 денар/литар

Горивата повторно поскапуваат, овој пат за еден денар за литар. Од полноќ, новите малопродажни цени се:

ЕУРОСУПЕР 95     76,50 денари/литар, ЕУРОСУПЕР 98 -78,50 ,  ЕУРОДИЗЕЛ – 68,50, додека Екстра лесното масло за домаќинство ќе с епродава за  68,00 денари/литар.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,787FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles