17.2 C
New York
Monday, May 29, 2023

Buy now

spot_img

Прес на Сашко Николов

Изборните резултати од вчера беа повод за прес конференција на кандидатот на СДСМ и се уште актуелен градоначалник на Штип, Сашко Николов:

Сакам да се заблагодарам на сите сограѓани на Штип за сите овие 9 месеци кои ми го овозможија тоа. Работевме 9 месеци максимално за да ги решиме проблемите на нашите сограѓани. На 17 октомври на едни фер и демократски избори победи ВМРО ДПМНЕ граѓаните го дадоа својот глас бидејќи сметаат дека тоа е најдоброто за нив“ изјави Сашко Николов, кандидат градоначалник на СДСМ за Штип)

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,788FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles