17.4 C
New York
Sunday, September 25, 2022

Buy now

spot_img

Жена пријавена за исчезната – пронајдена мртва

83-годишна жена од делчевското село Чифлик, која била пријавена за исчезната е пронајдене мртва во блиизна на родното село. нејзиното тело,  на МВ Влашка трла, полсе два дена потрага го пронашол нејзиниот син.

Лекар од Итната медицинска служба ја констатирал смртта, но одбукцијата треба да утврди кои се причините кои довеле до ваков исход. Од полицијата не информираат дали на телото се констатирани траги на насилство или не, се додека патолозите не го кажат своето.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,500FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles