7.5 C
New York
Sunday, December 4, 2022

Buy now

spot_img

Од утре – исплата на октомвриските пензии

Од утре, започнува етапната исплата на октомвриската пензија. На банкоматите и во трговската мрежа, парите ќе им бидат достапни на сите, додека на шалтер ќе се исплаќаат во четири групи почнувајќи од утре до 29 октомври.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,595FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles