3.3 C
New York
Thursday, December 9, 2021

Buy now

spot_img

Штипски борачи на Балканско првенство во Грција

Македонската репрезентација во борење, пионери, кадети и младинци  од утре, па во идните денови ќе учествува на  Балканското првенство кое се одржува во Грција. Во состав на македонската репрезентација, во сите категоирии ќе настапат и борачи на Балканец. Судии ќе бидат и штипјаните  Даниел  Илиев и  Марјан Лазаров.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,052FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles