14.7 C
New York
Thursday, September 21, 2023

Buy now

spot_img

Повиско ниво на јавна чистота во Карбинци

Општина Карбинци најавува темелно чистење на јавните површини.  Со работа се започна од влезот во Карбинци , а ќе се продолжи во сите населени места во општината.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles