-0.8 C
New York
Tuesday, November 30, 2021

Buy now

spot_img

Виница: М.Петков во увид на градежните активности

Градоначалникот на Виница Миле Петков изврши увид на наследените тековни градежни активности и започнатите проекти на повеќе локации во Општина Виница. Посетата е во насока на забрзување на работите на терен , а со цел запазување на роковите за завршувањена градежните работи.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,036FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles