13.2 C
New York
Thursday, December 2, 2021

Buy now

spot_img

Се асфалтира ул. “Ј.Глигоров“ во Свети Николе

По направените разговори со изведувачите за интензивирање на градежните работи, започна асфалтирањето на улицата ,,Јанко Глигоров” во општина Свети Николе. За неколку денови целата улица би требало да биде покриена со два слоја асфалт , во вкупна висина од 12 с

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,042FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles