-0.8 C
New York
Tuesday, November 30, 2021

Buy now

spot_img

Победа на штипскиот КК Соколи во Скопје

Викендов кк Соколи 1933- Штип ја победија екипата на КК Вардар со 81-79 кошеви, на нивент терен. Штипските кошаркари имаа помош и од  поголем број  гледачи од Штип.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,036FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles