17.2 C
New York
Monday, May 29, 2023

Buy now

spot_img

Зонски натпревари во ракомет за средни училишта, женски

Денеска во Штип  се одиграа зонските натпревари во рамките на Федерацијата за училишен спорт во дисциплината ракомет за средни училишта, женски екипи. Најдобра екипа во Зоната  е  средното  медицинско училиште во Штип, ЈАНЕ САНДАНСКИ. 

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,787FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles