15.6 C
New York
Tuesday, September 27, 2022

Buy now

spot_img

Карбинци: Изградба на мостот на Козјачка Река

На мостот на Козјачка река во Карбинци денес се ставаа преодните плочи и веќе е во фаза пред ставање на главната плоча. Се интензивира целиот процес на изградба вклучително и влезот со пристапната улица во Карбинци.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,506FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles