1.8 C
New York
Sunday, November 28, 2021

Buy now

spot_img

Утре натпревари во Ј. Мијалков во одбојка

Утре во Првата лига во одбоја играат и двете штипски екипи и во машка и во женска конкуренција. Во 16.00 одбојкарскиот клуб Штип УГД ќе ја пречека екипата на Македонија Макс. Во машка конкуренција пак Одбојкарскиот клуб Младост ќе има полесна задача против екипата на Џио Струмица.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,032FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles