6.7 C
New York
Wednesday, December 1, 2021

Buy now

spot_img

Физички нападната малолетничка во такси возило

Немилиот настан се случил на улицата Партизанска во Штип. Во критиќниот момент од засега неутврдени причини,48 годишниот Д.О. од Штип, во такси возило физички нападнал малолетничка од Радовиш. Случајот е пријавен во полиција. По комплетирање на случајот против Д.О ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,041FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles