2.9 C
New York
Saturday, November 27, 2021

Buy now

spot_img

Штип: Предавање за смислата на човековото постоење

Познатиот епилептолог од светски рамки, штипајенцот Методи Чепреганов, утре во родниот град, пред студентите од медицина, но и сите заинтересирани граѓани, ќе одржи предавање на тема “За смислата на човековото постоење“. Предавањето на кое свое обраќање ќе има и неговиот колега Илија Џонов, ќе се одржи во12:00часот, во Свечената сала на Правенфакултет.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,030FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles