20.2 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Нов рок за студентски оброк

До 30 ноември повторно пријавување за субвенциониран студентски оброк. Може да се пријават сите студенти кои ги исполнуваат условите согласно Законот за субвенциониран студентски оброк, но не успеале да се пријават или да го остварат ова право во првиот и вториот рок. Намдоместокот за студентски оброк е по 2.400 денари девет месеци во годината.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles