2.9 C
New York
Saturday, November 27, 2021

Buy now

spot_img

Беровец удрил пешак во Скопје

77-годишен велосипедист од Скопје,  завршил во болница со тешки телесни повреди,  откако во него удрило товарно возило управувано од 47- годишен жител на Берово. несреќата с еслучила во Скопје, а повредениот завршил во Градската општа болница „8-ми Септември“. Извршен бил увид на местото на настанот од увидна екипа од СВР Скопје.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,030FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles