-3.2 C
New York
Sunday, January 16, 2022

Buy now

spot_img

Средба Коцев – раководители на локални институции

Градоначалникот на Зрновци Борчо Коцев оддржа состанок со раководителите и директорите на локалните институции, како и со вработени во  стручната и техничка служба.Меѓу повеќето точки на состанокот се реферирало и за подготвеноста на институциите за зимскиот временски период и спремноста и подготвеноста на КЈП “Водна Кула” Зрновци  за зимско оддржување и расчистување на патната инфраструктура.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,116FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles