19 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Тепачка во Берово

На  ул.„Димитар Влахов“ во Берово бил нарушен јавниот ред и мир со физички напад извршен од Џ.Р.(59) врз Д.Ц.(43), двајцата од Берово. По целосно докумнетирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles