30.1 C
New York
Friday, August 19, 2022

Buy now

spot_img

Кочанчанец растурал црни магии во Гостивар

Лажен свештеник од Кочани растурал црни магии во Гостивар. Станува збор за лице на возраст од 35 години кој за пари измамил мајка и ќерка, ветувајќи им дека ќе го тргне злото од нивниот живот и сите магии направени на нивна глава ќе ги растури.

Откако мајката и ќерката парите ги дале и ги направиле сите потребни ритуали советувани од наводниот добротвор, но во животот ништо не им се променило, случајот го пријавиле во полиција.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,443FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles