19 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

ПМФЛ: Последно коло од есенскиот дел

Во недела  се игра  последното есенско коло во Првата фудбалска лига. Брегалница гостува во Кавадарци и игра со Тиквеш.  Почеток на средбата 13 ч. Главен судија ќе биде меѓународниот судија  Игор Стојчевски.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles