27.9 C
New York
Friday, August 19, 2022

Buy now

spot_img

Купишта ѓубре на земја, а контејнерот празен

Лоша намера, инает и крајна неодговорност се причините за исклучително грдата слика во штипската населба Света Недела. Овде контејнерите стојат празни, а поединци ѓубрето упорно го фрлаат до и околу нив.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,443FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles