30.1 C
New York
Friday, August 19, 2022

Buy now

spot_img

Новогодишни подароци од Општина Пехчево

Градоначалникот Александар Китански по повод Новогодишните празници, од Локалкалната самоуправа , на дневниот центар за а децата со посебни потреби и на децата без родители, подари микробранова печка и новогодишни пакетчиња .

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,443FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles