27.9 C
New York
Saturday, August 20, 2022

Buy now

spot_img

Узурпиран парк од возила во Штип

На узурпирана паркова површина и неправилно паркирање реагираат станари од Третат и Четврта  кула во близина на Економскиот факултет.  Бараат итно ставање ред во начинот на кој се паркирата возилата на оваа локација. 

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,443FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles