22.8 C
New York
Friday, August 19, 2022

Buy now

spot_img

Исчезна 56 годишна жена од с. Облешево

Од вчера полицијата трага по 56 годишна жена од с. облешево која е пријавена за исчезната. Според членови на семејството кои го пријавиле исчезнувањето, жената била со здравствени проблеми.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,442FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles