34.6 C
New York
Tuesday, August 9, 2022

Buy now

spot_img

Два физички напади во Штип

Две лица од Штип во текот на вчерашната ноќ пријавиле дека биле физички нападнати. Првиот напад е регистиран во дуќан  на ул. Сутјеска , а го пријавил 48-годишен маж. Во вториот случај, млада мајка пријавила дека било нападнато нејзиното малолетно дете.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,432FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles