34.6 C
New York
Tuesday, August 9, 2022

Buy now

spot_img

Скршени бетонски клупи во центарот на Штип

Нема што неможе во Штип. Неодговорни и несовесни поединци успеале да скршат една од повеќето бетонски клупи во центарот на градот, спроти некогашната Нама. Фотографиите кои ни ги испратија нашите гледачи е потврда за вандализмот и уништувачкиот порив  кон она што е во интерес на сите граѓани. До кога….

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,432FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles