-0.6 C
New York
Wednesday, January 19, 2022

Buy now

spot_img

Фалсификувани 100 евра пронајдени во Кочани

Фалсификувани банкноти од 100 евра биле пуштени во оптек на  бензинската пумпа во с.Тркање.  Од страна на полициски службеници фалсификуваната банкнота била одземена и предадена на вештачење. Се работи на расчистување на случајот.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,122FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles