27.9 C
New York
Friday, August 19, 2022

Buy now

spot_img

Изградба на улици во с. Тодоровци

Во текот е изградбата на асфалтен пат до маала Албанци во село Тодоровци. Патот би требало да биде завршен во предвидениот рок, односно најдоцна до април годинава.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,443FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles