19 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Улични дупки поголема закана отколку јануарски мраз

Овие дупки на асфалтот од улицата „Јосиф Ковачев“ според реакцијата на граѓаните кои ни ги испратија овие фотографии се поголема закана за нивните автомобили ,отколку јануарскиот мраз и ниските температури. Доволен аларм за надлежните да го санираат проблемот.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles