17.2 C
New York
Monday, May 29, 2023

Buy now

spot_img

Несовесно и неодговорно паркирање

Крајно несовесно и безобразно паркирање , утринава блокираше влез на приватна фирма. Две возила, буквално узурпираа цел тротоар во центарот на градот, оневозможувајќи го нормалното движење на пешаците, но и влезот на вработените.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,787FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles