16.6 C
New York
Saturday, September 24, 2022

Buy now

spot_img

По три дена потрага, исчезнатата жена од Оризари пронајдена мртва

По три дена потрага, исчезнатата жена од Оризари е пронајдена мртва. Безживотното тело на 56 -годишната Јасмина Лазарова било пронајдено во канал за наводнување во непосредна близина на магистралниот пат Кочани-Делчево.

На телото не се пронајдени траги на насилство, а смртта  ја  констатирал лекар од Итната медицинска помош. Увид извршила увидна екипа на ОВР Виница, а по насоки на Јавен обвинител телото на починатата било предадено на семејството.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,500FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles