15.1 C
New York
Tuesday, May 17, 2022

Buy now

spot_img

Возило паркирано на лежечки полицаец

Сообраќајната некултура во Штип и понатаму е на високо ниво. Несовесен возач  денес го блокираше сообраќајот во центарот на градот, со застанување на лежечки полицаец. Едната лента поради гужвата беше блокирана за движење, а другата со колона од возила. Фотографиите беа испратени од наши гледачи кои се револтирани од ваква несовесност и некултура на возачите.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,313FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles