14.7 C
New York
Thursday, September 21, 2023

Buy now

spot_img

Чистење на викенд населбата Брана Дивичен вир

Зрновци започна еколошка акција за расчистување и заштита на животната средина во подрачјето на викенд населбата Брана- Дивичен вир.
Станува збор за депонија која ја имаат направено поединци сопственици на викендиците. Од општината апелираат до сите несовесни загадувачи да се однесуваат совесно и одговоро кон природните убавини на ова викенд место.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles