16.6 C
New York
Saturday, September 24, 2022

Buy now

spot_img

Колона возила на тротоар

Колона од возила утринава го окупираа тротоарот на улица Сутјеска во Штип, оневозможувајќи го движењето на пешаците. Ваква слика се повторува во континуитет секој ден, поради што се бара да се воведе ред во начинот на паркирање на возилата во овој дел од градот.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,500FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles