24.5 C
New York
Saturday, June 25, 2022

Buy now

spot_img

Македонија и Бугарија со повеќе договори за соработка

Неколку договори за соработка во различни области потпишаа денеска ресорните министри во рамки на заедничката седница на владите на Македонија и Бугарија, која се одржува во Софија

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,363FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles