16.6 C
New York
Saturday, September 24, 2022

Buy now

spot_img

Запален контејнер во Кочани

Несовесноста на поединци и понатаму продолжува со уништување на општинскиот инвентар. Видеото од запален контејнер ни го испратија гледачи од Кочани, а пораката испишана на него, веројатно не ја прочитале одговорните за огнот.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,500FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles