11.5 C
New York
Wednesday, September 28, 2022

Buy now

spot_img

Скијање под рефлектори на Пониква

На Пониква, љубителите на скијањето повторно ќе можат да уживаат во ноќно скијање на 4 февруари. Ски-патеките ќе бидат  отворени во периодот од 17 ч. до 20 ч. , а цената за ноќниот билет за ски-лифтот е 500 денари. Посетителите дополнително можат да изнајмат опрема за скијање или санкање.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,506FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles